Щиро вітаємо із науковими здобутками наших колег! — Університет «КРОК»

Щиро вітаємо із науковими здобутками наших колег!

14 березня 2019 Новини та події

Щиро вітаємо із науковими здобутками Сову Олену Юріївну, Мосьпан Наталю В'ячеславівну та Коваль Яну Сергіївну!

Вітаємо:

• Сову Олену Юріївну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри національної економіки та фінансів (наказ МОН України № 308 від 05.03.2019).
  • Мосьпан Наталю В'ячеславівну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін (наказ МОН України № 308 від 05.03.2019).
  • Коваль Яну Сергіївну з отриманням наукового ступеня кандидата наук з державного управління (наказ МОН України № 308 від 05.03.2019).

Зичимо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання, нових творчих та наукових звершень!

Оновлено: Четвер, 14 березня 2019 15:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щиро вітаємо із науковими здобутками наших колег!