Творча майстерня «Висвітлення теми України у сучасних медіа»

18 лютого 2019 Новини та події

8 лютого 2019 року у рамках університетського культурно-освітнього проекту «Україна – соборна» відбулося засідання творчої майстерні на тему «Висвітлення теми України у сучасних медіа», яку провела головний редактор журналу «Зовнішні справи» Ольга Таукач.

Ольга Георгіївна – журналіст, член Національної спілки журналістів України, лауреат премії «Незалежність» – поділилася зі студентами спеціальності «Журналістика» цікавими професійними моментами, які трапляються з медійниками під час прямих ефірів, оскільки досвід роботи на УТ-1 Ольга Таукач має серйозний.

Питання професійного характеру в студентів викликала також робота у видавництві журналу «Зовнішні справи», партнером якого є Університет «КРОК». Проте найбільше усім запам’яталася ключова теза: «Немає нецікавих інтерв’ю, як і немає нецікавих людей, ВСІ без винятку володіють якимось прихованим чи неприхованим талантом». Це слова справжнього медійника, фахівця своєї справи.

Щиро дякуємо Ользі Георгіївні та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Оновлено: Вівторок, 19 лютого 2019 12:17

Ви тут: Новини та події » Творча майстерня «Висвітлення теми України у сучасних медіа»