31 березня відбулася конференція з інноваційної діяльності — Університет «КРОК»

31 березня відбулася конференція з інноваційної діяльності

31 березня 2012 Новини та події

31 березня відбулася конференція з інноваційної діяльностіДруга міжвузівська науково-практична конференція «Сучасні проблеми прав інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в господарській сфері», організована юридичним факультетом Університету «КРОК» і журналом «Інтелектуальна власність», була присвячена актуальним проблемам правової охорони об’єктів інтелектуальної власності, розвитку законодавства і нормативної бази, що виникають в інноваційній діяльності цивільних та господарських відносин.

У роботі конференції взяли участь магістри, аспіранти, здобувачі, фахівці та науковці в сфері інтелектуальної власності і господарського права з вищих навчальних закладів та наукових установ України: Університет «КРОК», НТУ «КПІ», КНУ ім. Т.Г. Шевченка, Донбаська державна машинобудівна академія, Одеська юридична академія, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, Державна служба інтелектуальної власності України, Інститут регіональних досліджень НАН України (м. Львів), юридична компанія «Всеукраїнська правова група». Також участь у конференції взяли участь магістри з інтелектуальної власності – випускники Університету минулих років.

Оновлено: Вівторок, 25 березня 2014 16:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 31 березня відбулася конференція з інноваційної діяльності