Підсумки міжнародної науково-практичної конференції IATEFL — Університет «КРОК»

Підсумки міжнародної науково-практичної конференції IATEFL

13 січня 2012 Новини та події

«KPOK»13-14 січня 2012 року в Університеті економіки та права «КРОК» відбулася 17 щорічна міжнародна науково-практична конференція Українського відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL). Тема конференції «Обмін досвідом – шлях до професійного взаємозбагачення».

Викладачі Університету «КРОК» Карпова Т.В., Клименко Л.Й., Ножовнік О.М., Маринович В.В., Севастьянова Ж.В., Сорока І.А., Чуйко Г.Е. та Уварова Ю.В. провели семінари на актуальні теми у галузі викладання англійської мови та отримали цінні подарунки від запрошених видавництв.

Під час другого дня конференції усім було вручено сертифікати учасників. Також цього дня було переобрано Президента IATEFL в Україні. Протягом двох минулих років дану посаду займала Севастьянова Ж.В.

За результатами голосування на 2012-2014 рр. Президентом обрано Чуйко А.Е. , а посаду Віце-президента зайняла Удова Н. О.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підсумки міжнародної науково-практичної конференції IATEFL