Welcome to КЕPIT-Cinema — Університет «КРОК»

Welcome to КЕPIT-Cinema

23 січня 2019 Новини та події

18 січня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся черговий кіносеанс проекту «КЕPIT-Cinema».

Цього разу наші студенти на офіційній сторінці Коледжу в Інстаграм обрали шляхом голосування фільм «Дім дивних дітей міс Перегрін». Це фантастичний фільм про дім з дітьми, у яких є суперздібності і які мають врятувати світ. Як показує нам досвід, студенти обожнюють фантастику, тому результати голосування були очікуваними. Слід зазначити, що студенти дивилися фільм в оригіналі, тобто англійською мовою.

Ну і який перегляд фільму без смачного попкорна, що став чудовим доповненням до атмосфери, яку намагалися створити організатори – Студентська рада Коледжу!

Впевнені, що сеанс дуже сподобався глядачам, оскільки після перегляду вони виходили з аудиторії усміхненими та задоволеними.

Дякуємо організаторам та сподіваємося на якнайшвидше продовження цього цікавого та корисного для студентів проекту!

Оновлено: Четвер, 24 січня 2019 12:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Welcome to КЕPIT-Cinema