Привітання ректора Університету «КРОК» Сергія Михайловича Лаптєва з нагоди Нового року та Різдва Христового! — Університет «КРОК»

Новини та події

Привітання ректора Університету «КРОК» Сергія Михайловича Лаптєва з нагоди Нового року та Різдва Христового!

28 грудня 2018 Новини та події

Шановні колеги! Дорогі студенти! Щиро вітаю Вас із прийдешніми новорічними святами!

Зустріч Нового року є, беззаперечно, найчарівнішою подією! Це незвичайний час, усі чекають його з нетерпінням, радістю, і навіть дорослі стають трохи дітьми.

2018 рік запам'ятається нам злагодженою колективною роботою всіх факультетів і кафедр. У році, що минає, ми щиро раділи успіхам, спільно долали виклики, прагнули досягнути високих результатів. Цього року Університет «КРОК» було визнано кращим приватним університетом України – і це четвертий рік поспіль!

Зовсім скоро Новий рік вступить у свої права, тож вітаю із новорічними святами всіх студентів, викладачів і співробітників Університету. Зичу тепла та затишку Вам та Вашим родинам. Нехай Новий рік принесе всім нам нові ідеї, нові сили, нові проекти, нові перемоги і найголовніше – миру, злагоди та безліч радісних і щасливих моментів!

З Новим роком та Різдвом Христовим, КРОКівська родино!
З глибокою повагою
ректор Сергій Михайлович Лаптєв

Оновлено: П'ятниця, 28 грудня 2018 16:22
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Привітання ректора Університету «КРОК» Сергія Михайловича Лаптєва з нагоди Нового року та Різдва Христового!