КЕПІТ – учасник круглого столу «Конституційний діалог: доступність та/або якість вищої освіти» — Університет «КРОК»

07 грудня 2018 Новини та події

26 листопада 2018 року у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся круглий стіл «Конституційний діалог: доступність та/або якість вищої освіти».

Організаторами заходу стали Міністерство освіти і науки України та Конституційний Суд України спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). До широкої дискусії долучилися представники органів державної влади, наукових кіл, громадськість та студентська молодь.

Почесними спікерами заходу стали: Голова Конституційного Суду України Станіслав Володимирович Шевчук; суддя Конституційного Суду України Олег Олексійович Первомайський; Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич; перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Володимирович Співаковський; керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон; віце-президент Національної академії правових наук України, керівник Київського регіонального центру Наталія Семенівна Кузнєцова; ректор ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Дмитро Григорович Лук’яненко; проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Григорович Барабаш; завідувач кафедри господарського права Національного університету імені Ярослава Мудрого Дмитро Вітольдович Задихайло; проректор з науково-педагогічної роботи Міжнародного гуманітарного університету Анатолій Федорович Крижановський.

Учасниками заходу також стали Університет «КРОК» і Коледж економіки, права та інформаційних технологій. Це, зокрема, директор Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва, в.о. заступника завідувача кафедри теорії та історії держави і права Університету «КРОК» Іван Ігорович Баликін, а також студентський актив II-III курсу Коледжу.

З особливою приємністю відзначаємо, що цей важливий захід відбувся за організаційної підтримки випускника КЕПІТу, засновника Студентського наукового товариства Коледжу, а нині – державного експерта експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України – Олександра Михайловича Пижова.

Загалом дискусія мала досить жвавий та комплексний характер. Адже означена проблематика цього високоповажного діалогу, пошук шляхів її вирішення, безперечно, потребують багатовимірного суспільного діалогу та системної пошукової роботи з вирішення. Головний вектор останньої влучно окреслила Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич, на думку якої «поняття «доступність» та «якість» вищої освіти не повинні бути суперечливими, вони повинні бути взаємодоповнюючими».

Оновлено: Понеділок, 10 грудня 2018 11:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник круглого столу «Конституційний діалог: доступність та/або якість вищої освіти»