Прийнято до захисту дисертацію Арефнії Світлани Вячеславівни — Університет «КРОК»

Прийнято до захисту дисертацію Арефнії Світлани Вячеславівни

11 листопада 2018 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.02 подано кандидатську дисертацію Арефнії Світлани Вячеславівни

Тема дисертації:

• «Психологічні засоби профілактики та корекції професійного вигорання державних службовців законодавчого органу влади»

Тема дисертації:

Наукова спеціальність:

• 19.00.10 – організаційна психологія; економічна психологія

Науковий керівник:

• Бочелюк Віталій Йосипович
    (доктор психологічних наук, професор,
    завідувач кафедри психології Запорізького національного технічного університету)

Офіційні опоненти:

• Сафін Олександр Джамільович
    (доктор психологічних наук, професор,
    завідувач кафедрою психології Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини);
  • Грубі Тамара Валеріївна
    (кандидат психологічних наук,
    доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка)

Оновлено: Вівторок, 20 листопада 2018 13:55