Статистичний щорічник м. Києва за 2017 рік — Університет «КРОК»

Статистичний щорічник м. Києва за 2017 рік

12 листопада 2018 Новини та події

На початку листопада 2018 року Головне управління статистики у м. Києві засвідчило глибоку повагу та висловило подяку за співпрацю Університету «КРОК».

Крім того, Головне управління статистики у м. Києві радо повідомляє про видання статистичного збірника «Статистичний щорічник м. Києва за 2017 рік», який містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного стану міста у 2017 році порівняно з 2000, 2005, 2010-2016 роками. У ньому висвітлено показники системи національних рахунків матеріального виробництва, фінансової та соціальної сфери, населення та надано окремі зіставлення за регіонами України. Видання може бути цікавим студентам, фахівцям, науковим співробітникам.

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 09:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Статистичний щорічник м. Києва за 2017 рік