День солодкого життя — Університет «КРОК»

День солодкого життя

12 жовтня 2018 Новини та події

11 жовтня 2018 року Студентська рада Університету "КРОК" організувала та провела яскраве свято «День солодкого життя».

Студенти Університету власноруч готували смачні солодощі: тістечка, торти, панкейки тощо. Всі охочі могли придбати випічку не тільки щоб поласувати, а й допомогти дітям-сиротам. Під час заходу всі зібрані кошти будуть спрямовані на благодійність - закупівлю необхідних товарів для вихованців будинку-інтернату м. Олешки, яким більше 10 років опікуються студенти Університету «КРОК».

Особливу подяку висловлюємо студентам-організаторам і юним кулінарам, а це: Мелащенко Олексій, Круговець Максим, Кириченко Дмитро, Перепілка Валерій, Коцюба Анастасія, Міщенко Дмитро, Завиніченко Ірина, Мазур Артур, Фоміна Анна, Радченко Інеса, Мороз Тетьяна, Коновалова Анастасія, Яковчук Катя, Шапатайло Альона, Єдинюк Настя, Вальковська Маша, Костенко Лариса, Кулік Даша, Чорна Оксана, Іванченко Саша, Аліна Тишинська, Дромбінський Андрій, Майстренко Софія, Дем’янюк Маргарита, Ігнатенко Катерина, Хвесюк Наталя, Куць Єгор, Риман Женя, Самсонюк Настя, Демиденко Аня, Орьол Люба, Гнип Вікторія, Матюшенко Наталя, Сидорук Руслана, Соколюк Валерія, Бабич Катерина, Брунько Петро, Мативощук Олександр, Білецька Анастасія, Скороход Таня, Циндрич Максим, Москаленко Наталія, Семенченко Даша, Тимченко Діана, Титаренко Лілія, Сирота Аліна, Кисера Дмитро, Жукотський Матвій, Гоєнко Анна, Елізов Ростислав, Денис Цимбалист.

Дякуємо всім, хто приєднався до акції!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Благодійна акція «Солодке життя» / Університет / 11.10.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 18 жовтня 2018 10:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День солодкого життя