Екскурсія до декораційного цеху — Університет «КРОК»

Екскурсія до декораційного цеху

12 жовтня 2018 Новини та події

9 жовтня 2018 року студенти кафедри дизайну спільно із завідувачем кафедри та викладачами відвідали декораційний цех.

Декораційний цех – це унікальна установа, де створюється частина театральної магії. Студенти побували в складальному та закрійному цехах взуття і театральних костюмів, були у творців бутафорії і навіть бачили, як створюються глечики і кубки для балетної постановки. Вони також розібралися в конструкції балетної пачки і чобота, туфельки на перемичці і більше дізналися про створення декорацій. Саме там трапився так званий ефект «Вау!» – там, де створюють, пишуть, монтують декорації, де малюють не «ручниками», а «диліжансами», де використовують вставки з органзи, атласу або бязі на одному полотні для різних цілей. Після екскурсії студенти, безперечно, залишилися під враженням, крім того, у них виникли запитання:

1. Де ті молоді фахівці, яким варто переймати досвід у майстрів? Адже всі співробітники цеху - люди з більш ніж 40-річним досвідом роботи!
  2. Де фінансування і гідні умови для цих «чарівників» і «чарівниць»?

Отже, будемо вважати, що екскурсія до декораційного цеху – це почуття захвату із гіркою домішкою осені.

Щира подяка Оксані Зелінській за проведену екскурсію, а також Ксенії Латій. Нехай натхнення Вас окриляє!

Оновлено: Четвер, 14 березня 2019 16:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до декораційного цеху