Відбулася зустріч випускників «КРОКу» 2007 року — Університет «КРОК»

Відбулася зустріч випускників «КРОКу» 2007 року

20 квітня 2012 Новини та події

Відбулася зустріч випускників «КРОКу» 2007 року20 квітня відбулася зустріч випускників 2007 року, яку організувала Асоціація випускників Університету «КРОК».

На захід прийшло понад 80 колишніх студентів Університету, які сьогодні працюють у різних компаніях та установах, як в Україні, так і за кордоном.

Близько 100 випускників 2007 року взяли участь у попередньому анкетуванні, що дозволило дізнатися про деякі цікаві факти з їхнього життя. Результати анкетування були представлені під час урочистої частини зустрічі.

Також під час урочистостей із привітальним словом виступили перший проректор Шаров О.І., директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Піддубна С.М. та викладачі. Для випускників було проведено розіграш подарунків.

Зустріч надала можливості для обміну досвідом між професіоналами. Випускники виявили бажання читати курси в Університеті «КРОК» та співпрацювати із Асоціацією. А колишні активні учасники роботи Культурного центру підготували та представили творчий номер.

У цілому захід пройшов весело, хоча й з нотками ностальгії, а також з переглядом студентських фотографій та з обміном контактами.

Завершилася зустріч домовленістю випускників зустрітися через 5 років для святкування 10-річчя з дня випуску.

Оновлено: Вівторок, 08 квітня 2014 14:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася зустріч випускників «КРОКу» 2007 року