Літературно-мистецький вечір для студентів КЕПІТу — Університет «КРОК»

Літературно-мистецький вечір для студентів КЕПІТу

17 вересня 2018 Новини та події

10 вересня 2018 року студенти старших курсів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відвідали літературно-мистецький вечір, організований Департаментом культури виконавчого органу Київської міської ради та Музеєм видатних діячів української культури під назвою «Стежками Каменяра».

Захід проводила народна артистка України Лариса Хоролець та її учні. Митці підготували цікаві пісні на слова Івана Франка, декламували його вірші та уривки з прозових творів. Головною родзинкою вечора стала міні-вистава магістрантів КНУ імені І. К. Карпенка-Карого, присвячена темі складних життєвих стосунків. Студенти Коледжу залишилися натхненні та захоплені нашою талановитою молоддю і, звісно, творчістю могутнього володаря слова, Івана Яковича Франка.

Щиро дякуємо Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради та Музею видатних діячів української культури під назвою «Стежками Каменяра» за проведення цікавого заходу!

Оновлено: Вівторок, 18 вересня 2018 18:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Літературно-мистецький вечір для студентів КЕПІТу