Новини та події

Відбулася нарада в рамках проекту «Партнерство Еразмус Мундус для Білорусі, України, Молдови»

24 квітня 2012 Новини та події

«KPOK MAFIA»?24-26 квітня 2012 року пройшла нарада консорціуму 18 університетів-партнерів міжнародного освітнього проекту EMP-AIM «Партнерство Еразмус Мундус для Білорусі, України, Молдови». Від Університету «КРОК» участь у нараді взяв директор Управління міжнародного співробітництва Лотарєв Андрій Григорович.

Засідання було присвячене процесу відбору стипендіатів та затвердженню подальшої діяльності в межах партнерства.

Крім того, в рамках зустрічі відбувся «Круглий стіл з подвійного диплома та спільних навчальних програм». Європейським досвідом впровадження подвійних дипломів і ступенів поділилися керівник відділу міжнародних обмінів Університету Миколаса Ромеріса (Литва), координатор проекту Еразмуc Мундус EMP-AIM Аудра Даргите Бурокєнє та проректор із міжнародних відносин Вищої школи бізнесу Туріба (Латвія) Імантс Бергс.

Одним із стипендіатів проекту стала викладач кафедри спеціальної мовної підготовки Університету економіки та права «КРОК» Сорока Ірина Анатоліївна.

Ми вітаємо її з отриманням стипендії на навчання в University of Pecs (Угорщина) та бажаємо професійних успіхів і творчого натхнення!

Оновлено: Вівторок, 25 березня 2014 12:07
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася нарада в рамках проекту «Партнерство Еразмус Мундус для Білорусі, України, Молдови»