Угода про співпрацю — Університет «КРОК»

Угода про співпрацю

20 червня 2018 Новини та події

У березні 2018 року Університет «КРОК» підписав угоду про співпрацю з міжнародною громадською організацією «Інтерньюз-Україна».

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» працює за принципами, які свого часу започаткував у ній віце-президент CNN Тед Кевено:

• максимум практики;
  • загальний підхід «спочатку пробуємо і робимо – потім коригуємо помилки і узагальнюємо набутий досвід»;
  • теорія подається переважно у формі професійних ігор, практичних вправ, мозкових штурмів, обговорень;
  • будь-яке положення ілюструється великою кількістю яскравих і наочних прикладів з реальної журналістики.

Основа навчання – практика. Кожний курс стає редакцією, яка створює свій мультимедійний ньюзрум з виходом в Інтернеті (інформаційний портал, телебачення, радіо, соцмережі). Тобто студенти самостійно (під мінімальним наглядом викладача) готують випуски телевізійних, радійних новин, стрічку новин і новини в соцмережах. Навчальний процес планується таким чином, щоб усі ці платформи працювали безперервно, як цілком реальні мас-медіа. Для цього кожний курс розбивається на групи, які працюють у своїй редакції позмінно (поки одні працюють, інші навчаються аудиторно). Наприклад, на три чи чотири групи (залежно від обсягу аудиторного матеріалу). Графік роботи кожної групи виглядає так: день виробництва новин, день фахового розбору помилок зробленого напередодні, день чи два аудиторних занять.

Таким чином, студенти отримуватимуть цінний реальний досвід роботи – не абстрактної, а орієнтованої на зовнішній світ.

Тож співпраця Університету «КРОК» з такими фахівцями буде цікавою!

Бажаємо подальшої плідної роботи!

Оновлено: Четвер, 21 червня 2018 13:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Угода про співпрацю