Новини та події

Вітаємо університетську команду веслярів з отриманням срібної медалі на змаганнях!

29 квітня 2012 Новини та події

Вітаємо університетську команду веслярів з отриманням срібної медалі на змаганнях!У неділю, 29 квітня, в затоці Дніпра "Барбара" жителі Комсомольська (Полтавська обл.) та гості міста стали свідками яскравої спортивної події - відкриття веслувального сезону на човнах «Дракон».На Чемпіонат України з цього екзотичного виду спорту з'їхалися команди з усієї України, в тому числі і з Університету «КРОК».

Змагання відкрилися урочистим парадом команд. А вже о 10 ранку «дракони» по черзі почали займати місця на своїх водних смугах. Баталії тривали до 17.00. На параді-закритті кожна команда почула на свою адресу заслужені слова подяки, а найбільш гідні були нагороджені грамотами, кубками, медалями.

Наша команда змагалася у класі CORPORATIVE, де гребуть, як правило, любителі. У цьому класі також брали участь у змаганнях команди виконкому, депутатського корпусу, різних фірм і організацій.

Дебютний заїзд «КРОКівського» «дракона» заслужив срібло на дистанції 1000 м.

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм успіхів на воді, в навчанні і в житті!

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 17:03
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо університетську команду веслярів з отриманням срібної медалі на змаганнях!