Прийнято до захисту дисертацію Голвазіна Олега Миколайовича — Університет «КРОК»

Прийнято до захисту дисертацію Голвазіна Олега Миколайовича

23 травня 2018 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Голвазіна Олега Миколайовича

Тема дисертації:

• «Формування поліцентричного розвитку України в умовах територіальної концентрації економіки»

Наукова спеціальність:

• 08.00.03 – економіка та управління національним господарством

Науковий керівник:

• Романюк Сергій Андрійович
    (доктор економічних наук, доцент,
    директор інституту «Вища школа державного управління» Національної академії державного управління при Президентові України)

Офіційні опоненти:

• Олешко Анна Анатоліївна
    (доктор економічних наук, доцент,
    професор кафедри фінансових ринків Університету державної фіскальної служби України);
  • Панасюк Олеся Юріївна
    (кандидат економічних наук,
    завідувач сектору моніторингу обласних програм відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО і членами їх сімей виконавчого апарату Вінницької обласної ради).

Оновлено: Середа, 23 травня 2018 17:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Прийнято до захисту дисертацію Голвазіна Олега Миколайовича