Київський форум «Як обрати професію та визначити майбутнє?» — Університет «КРОК»

Київський форум «Як обрати професію та визначити майбутнє?»

15 травня 2018 Новини та події

13 травня 2018 року Університет «КРОК» взяв участь у Київському форумі для учнів 10 класів та їхніх батьків «Як обрати професію та визначити майбутнє», який проводив навчальний центр «ЯвКурсі».

Понад 600 учасників заходу отримали ефективні інструменти вибору майбутньої професії, дізналися, які підводні камені приховують тести зовнішнього незалежного оцінювання, та отримали поради від експертів. Між тим, кожний десятикласник зміг дізнатися свій поточний рівень підготовки до ЗНО за допомогою діагностичного тестування, пройти профорієнтаційний тест та поспілкуватися з представниками багатьох українських вищих закладів освіти, серед яких були і представники Університету «КРОК».

Крім того, між Університетом «КРОК» та навчальним центром «ЯвКурсі» було укладено Меморандум про співпрацю та зміцнення дружніх зв’язків у галузі підготовки абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади України.

Щиро дякуємо організаторам Київського форуму та бажаємо успіхів у навчанні десятикласникам!

Оновлено: Вівторок, 15 травня 2018 16:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київський форум «Як обрати професію та визначити майбутнє?»