I тур конкурсу «Творчий КРОК до омріяної професії» — Університет «КРОК»

I тур конкурсу «Творчий КРОК до омріяної професії»

11 травня 2018 Новини та події

10 травня 2018 року завершився перший тур конкурсу «Творчий КРОК до омріяної професії».

Навесні цього року вперше в Університеті «КРОК» проводиться творчий конкурс «Творчий КРОК до омріяної професії» з метою визнання, заохочення та нагородження учнів випускних класів загальноосвітніх, дитячих художніх шкіл та шкіл мистецтв.

Щиро дякуємо усім учасникам, які подали свої творчі роботи для участі в першому турі конкурсу. Учасники надіслали роботи за 4 номінаціями:

• Дизайн (річ для інтер’єру або екстер’єру)
  • Дизайн (костюм або аксесуар)
  • Живопис (натюрморт або пейзаж)
  • Рисунок (портрет або фігура)

За результатами онлайн-голосування, що тривало впродовж тижня, було обрано кращі роботи з кращих.

Вітаємо учасників, які пройшли до другого туру конкурсу.

Нагадаємо, другий тур конкурсу відбудеться 18 травня 2018 року з 10:00 до 13:00 в Університеті «КРОК». Оголошення результатів та нагородження фіналістів конкурсу проводитиметься 19 травня 2018 року о 14:00 під час Фестивалю «КРОК» збирає друзів».

Щиро дякуємо спонсорам конкурсу: компанії «Decoration Club», шоу-руму «BiColor» та компанії «Benjamin Moore».

Оновлено: Четвер, 14 березня 2019 16:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » I тур конкурсу «Творчий КРОК до омріяної професії»