Допомагаємо дітям — Університет «КРОК»

Допомагаємо дітям

02 червня 2012 Новини та події

Допомагаємо дітям2 червня студенти Університету «КРОК» долучились до проекту «Планета людей» Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука». Збір коштів для забезпечення дитячого відділення Національного інституту раку сучасним обладнанням вирішили проводити у нетрадиційний спосіб – поєднали корисне з приємним. У Київському академічному театрі юного глядача на Липках для дітей та дорослих відбулась вистава Театральної студії «КРОКодил» - «Нові пригоди трьох поросят». Усі кошти за квитки направлені на підвищення ефективності лікування дітей із злоякісними пухлинами.

Студенти «КРОКу» вже не вперше долучаються до благодійних акцій та звісно отримують задоволення даруючи радість дітлахам.

Адміністрація Університету висловлює щиру подяку учасникам Театральної студії «КРОКодил» та її керівнику - Денису Гусакову.

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 12:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Допомагаємо дітям