Academy of Mass Media ІІ — Університет «КРОК»

Academy of Mass Media ІІ

07 березня 2018 Новини та події

З 12 лютого по 1 березня 2018 року в Університеті «КРОК» проходив ІІ модуль проекту «Academy of Mass Media».

Проект мав на меті надати новим учасникам розвиток та професійне навчання в галузі журналістики. Метою проекту було підготувати команду студентів, які залучатимуться до рекламної та проектної роботи Університету, братимуть участь у заходах Університету та Коледжу в якості журналістів, проводитимуть огляд подій, зніматимуть відеорепортажі.

Зацікавлені та натхненні студенти долучались до школи журналістики «Academy of Mass Media ІІ» аби поспілкуватися з досвідченими людьми та дізнатись більше про медіа-сферу.

Ці три тижні були наповненими цікавими зустрічами та новими знайомствами, свіжими враженнями та позитивними емоціями. Учасники мали унікальну можливість не тільки отримати теоретичні знання, а також спробувати свої сили на практиці. Хтось відкрив у собі сценариста, хтось блогера, а хтось навчився знімати відеорепортажі.

На закритті «Academy of Mass Media ІІ» всі учасники із захопленням розповідали про свої враження та плани, а також отримали подарунки та сертифікати про завершення навчання в «Academy of Mass Media ІІ».

Ми щиро вдячні спікерам, які брали участь в проекті, а учасникам бажаємо натхнення та реалізації ідей!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Academy of Mass Media / ІІ модуль / 12.02.2018 - 01.03.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 12 березня 2018 10:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Academy of Mass Media ІІ