ЗНО-2012 завершилося! — Університет «КРОК»

ЗНО-2012 завершилося!

08 червня 2012 Новини та події

«KPOK MAFIA»?Завершився тривалий та хвилюючий період в житті кожного абітурієнта 2012 року – зовнішнє незалежне оцінювання.

З 15 травня по 7 червня проходило тестування для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України. В графіку проведення ЗНО-2012 було визначено 10 дисциплін.

Зовнішнє незалежне оцінювання проходило і в Університеті «КРОК», адже вже п’ятий рік поспіль наш вуз є платформою для двох пунктів тестування.

Цікаві факти про ЗНО-2012:

• До участі у ЗНО було зареєстровано 328 910 абітурієнтів.
  • Не з’явились на тестування 11% від кількості абітурієнтів, які зареєструвалися на ЗНО.
  • Учасники тестування отримували попереджувальні sms: «Моніторимо Інтернет, мобілки – анульовуємо роботи. Не втрать усе! РЦОЯО».
  • Найвища явка з іноземних мов була на тестуванні з англійської мови, найнижча з іспанської.
  • 12 тисяч учасників ЗНО отримали значки «Я склав ЗНО-2012! Я – Супергерой!».

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 12:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЗНО-2012 завершилося!