Подивись на кохання по-новому. Перевір свій зір! — Університет «КРОК»

Подивись на кохання по-новому. Перевір свій зір!

28 лютого 2018 Новини та події

З 14 лютого 2018 року в Університеті «КРОК» проходила акція до Дня закоханих «Подивись на кохання по-новому. Перевір свій зір!».

Захід був спрямований на актуалізацію важливості підтримки високих зорових функцій під час навчання та мав на меті сформувати профілактичну культуру збереження зору у студентів.

Під час акції було організовано перевірку зору та призначення відповідної корекції окулярами або контактними лінзами.

Акція реалізовувалася кафедрою прикладної медицини та викликала неабияке зацікавлення як серед студентів, так і серед викладачів та працівників Університету. Усім бажаючим було перевірено гостроту зору. Директор Навчально-наукового інституту медицини, доцент кафедри, кандидат медичних наук Сабліна Людмила Володимирівна надавала консультації щодо подальшого збереження зору та методів його корекції.

Щира подяка кафедрі за таку доброчинну акцію!

Оновлено: П'ятниця, 02 березня 2018 18:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Подивись на кохання по-новому. Перевір свій зір!