Вітаємо найкращих з кращих! — Університет «КРОК»

Вітаємо найкращих з кращих!

22 лютого 2018 Новини та події

Нещодавно студентка 3 курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Красій Вікторія зайняла почесне 6-те місце у конкурсі «Кращий менеджер – 2017».

У першому семестрі навчального року був проведений міський конкурс «Кращий менеджер – 2017» на базі ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості», в якому взяли участь студенти з 18 вищих навчальних закладів І–ІІ р. а. м. Києва.

За результатами конкурсу Красій Вікторія, студентка 3 курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК», спеціальність «Економіка підприємства», зайняла почесне 6-те місце. Пишаємося та вкотре переконуємося, що наші студенти одні з найкращих!

Висловлюємо сердечну подяку голові циклової комісії з економіки підприємства, кандидату економічних наук, доценту Лелюк Олесі Олександрівні за якісну підготовку студентки до конкурсу.

Наші щирі вітання! Бажаємо подальших успіхів!

Оновлено: П'ятниця, 23 лютого 2018 19:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо найкращих з кращих!