Закриття виставки відомих українських художників — Університет «КРОК»

Закриття виставки відомих українських художників

16 лютого 2018 Новини та події

16 лютого 2018 року відбулося закриття виставки відомих українських художників Михайла Довганя та Аліни Славгородської.

Під час заходу можна було ще раз помилуватися представленими у межах виставки картинами та поспілкуватися з митцями. Щиро дякуємо авторам за те, що саме читальну залу навчально-наукової бібліотеки Університету «КРОК» обрали галереєю для прекрасних художніх полотен.

Серед почесних гостей заходу був і Чебикін Андрій Володимирович, ректор Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, адже творча співпраця між Університетом «КРОК» та НАОМА, започаткована під час святкування 25-річчя Університету, продовжується. Недарма ректор Університету Лаптєв Сергій Михайлович обрав гаслом святкування КРОКівського ювілею такі слова: «КРОК – простір творчості». Ще раз сердечно дякуємо талановитим майстрам, оскільки наша колекція збагатилася прекрасними картинами, які стали подарунком «КРОКу» від авторів.

Оновлено: Субота, 17 лютого 2018 21:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Закриття виставки відомих українських художників