КЕПІТ – учасник науково-практичного круглого столу іноземними мовами — Університет «КРОК»

КЕПІТ – учасник науково-практичного круглого столу іноземними мовами

18 грудня 2017 Новини та події

22 листопада 2017 року студентська команда КЕПІТу стала учасником II науково-практичного круглого столу іноземними мовами «Стратегії міжкультурної комунікації в сучасному світі: культура, політика, економіка, право».

Організатором заходу вже традиційно стала кафедра іноземних мов та спеціальної мовної підготовки Університету економіки та права «КРОК»,. Науковий супровід підготовки студентів КЕПІТу до участі у заході здійснювався викладацьким колективом циклової комісії зі спеціальної мовної підготовки.

Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій презентували власні дослідницькі проекти англійською, німецькою та французькою мовами. Так, Емілі Голубєва, студентка I курсу спеціальності «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови», презентувала доповідь англійською мовою на тему «Іноземна мова – ключ до нових можливостей та кращого майбутнього» (науковий керівник – О.М. Скіпальська); Владислав Штак, студент III курсу спеціальності «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови», підготував доповідь англійською мовою на тему «Людвіг Ерхард – батько німецького економічного дива» (науковий керівник – канд. філолог. наук, доц. Н.В. Пирлік); Всеволод Бєлановський та Олексій Руденко, студенти III курсу спеціальності «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням іноземної мови», представили доповідь німецькою мовою на тему «Людвіг Ерхард – батько німецького економічного дива» (науковий керівник – Н.В. Пирлік); Олександра Вовк та Єлизавета Гаан, студентки III курсу спеціальності «Готельне обслуговування», виступили з доповіддю французькою мовою на тему «Даліда – зірка французької пісні» (науковий керівник – В.В. Хмель).

Адміністрація Коледжу економіки, права та інформаційних технологій щиро вдячна організаторам заходу за реалізацію студентської наукової ініціативи та підтримку їх фахової компетентнісної підготовки.

Оновлено: Понеділок, 18 грудня 2017 21:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник науково-практичного круглого столу іноземними мовами