Диплом бакалавра «Облік і аудит» + Свідоцтво оцінювача = програма «КРОК-Експерт» — Університет «КРОК»

12 липня 2012 Новини та події

Диплом бакалавра «Облік і аудит» + Свідоцтво оцінювача = програма «КРОК-Експерт»На початку липня Університет «КРОК» переуклав угоду про співпрацю з професійної підготовки оцінювачів з Фондом державного майна України.

Цій події передувала кропітка робота комісії, до складу якої входили представники Фонду та саморегулівних професійних організацій. Комісія ознайомилася з процесом підготовки та підвищення кваліфікації оцінювачів у Київському коледжі нерухомості.

Результатом її роботи стала відзнака Коледжу за забезпечення слухачів курсів оцінювачів сучасними навчально-методичними матеріалами та залучення до викладання в Коледжі провідних практиків та співробітників центрального апарату Фонду.

Угода про співпрацю з професійної підготовки оцінювачів не тільки дала змогу продовжити багаторічну роботу з навчання та підвищення кваліфікації таких фахівців, а й дозволила відкрити нове професійне спрямування «Оцінка, облік та аналіз бізнесу».

Завдяки цій співпраці у 2012-2013 навчальному році в Університеті «КРОК» розпочнеться навчання за програмою «КРОК-Експерт» , яка орієнтована на студентів економічних спеціальностей. Навчаючись за цією програмою студенти отримають не лише диплом бакалавра «Облік і аудит» , а й свідоцтво про базову підготовку оцінювача за спеціалізаціями напряму «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».

Оновлено: Понеділок, 24 березня 2014 10:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Диплом бакалавра «Облік і аудит» + Свідоцтво оцінювача = програма «КРОК-Експерт»