Поїздка до Пугачівського дитячого будинку-інтернату — Університет «КРОК»

Поїздка до Пугачівського дитячого будинку-інтернату

06 листопада 2017 Новини та події

29 жовтня 2017 року волонтерська група студентів КЕПІТу: Горбань Аня, група ПЄС-17к, Чепурко Анастасія, група Ек-16к, Бородовська Валерія та Суслова Єлизавета, група МД-15к, разом із заступником директора з виховної роботи Степаненко Наталією В'ячеславівною відвідали Пугачівський дитячий будинок-інтернат.

Дітям із різними вадами здоров’я було відвезено 21 ковдру, 21 подушку, засоби особистої гігієни, пральні порошки, миючі та чистячі засоби.

Дякуємо студентам першокурсникам за активну участь у проекті Саndy steр. Завдяки цій благодійній ярмарці солодощів було зібрано 11 380 грн.

Дякуємо Джонатану Телі, випускнику КЕПІТу, за фінансову допомогу.

Дякуємо Київському ліцею бізнесу, який теж долучився до збору коштів.

Особлива подяка батькам студента ІІ курсу Ярошенка Нікіти за організацію транспорту та доставку всього придбаного за виручені кошти до дитячого будинку (с. Березневе Коростенського району Житомирської області).

Оновлено: Понеділок, 06 листопада 2017 20:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Поїздка до Пугачівського дитячого будинку-інтернату