Тренінг-семінар на тему «Проблеми торгівлі людьми: ознаки виявлення потерпілих» — Університет «КРОК»

Тренінг-семінар на тему «Проблеми торгівлі людьми: ознаки виявлення потерпілих»

30 жовтня 2017 Новини та події

24 жовтня 2017 року на базі Університету економіки та права «КРОК» у читальній залі бібліотеки за участю студентів Університету відбувся тренінг-семінар на тему «Проблеми торгівлі людьми: ознаки виявлення потерпілих».

Представники юридичної клініки «КРОК», спікери з організації «А21», відділу сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної державної адміністрації провели дійсно важливий і актуальний семінар для студентів. Ми дякуємо організаторам та учасникам за проведення такого заходу. Студентство чекає наступних зустрічей!

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінг-семінар на тему «Проблеми торгівлі людьми: ознаки виявлення потерпілих»