Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» став учасником загальноміської акції «Давайте чистий ліс на ВДНГ!» — Університет «КРОК»

26 жовтня 2017 Новини та події

16 жовтня 2017 року волонтери ЕКО «ЛОТОС» долучилися до загальноміської акції «Давайте чистий ліс на ВДНГ!». Наші активісти радо підтримали громадянську екологічну ініціативу організаторів акції – Національного комплексу «Експоцентр України», а також Центру неформальної освіти «Lampa v More».

95 студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій – активістів ЕКО «ЛОТОС» сумлінно, натхненно та весело прибирали зелені локації величезної території виставкового комплексу Експоцентру. Важливо, що наші волонтери здійснювали роздільне сортування сміття: пластику, скла, паперу – для наступної переробки цієї сировини.

За підтримки Центру неформальної освіти «Lampa v More» в особі її керівника – Святослава Корсакевича – студенти стали учасниками різноманітних цікавих активностей – дискусій, конкурсів, ігрових тренінгів.

Відзначимо, що волонтери ЕКО «ЛОТОС» зібрали найбільший об’єм сміття й за результатами конкурсу всі отримали сертифікати, що надають право на безкоштовний доступ до різноманітних розважальних локацій Національного комплексу «Експоцентр України».

Адміністрація Коледжу висловлює сердечну вдячність правлінню та активу ЕКО «ЛОТОС», зокрема особисто Карині Цирин, Данилові Ваганову, Дмитрові Гурському, Валерії Давиденко, Анастасії Некрутенко, Ангеліні Паламаренко, Арсенію Петрову, Наталії Руліковській, Олександрові Шепітьку. Щиро дякуємо всім небайдужим студентам, що долучилися до акції та підтримали цю чудову екологічну ініціативу.

Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2017 14:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» став учасником загальноміської акції «Давайте чистий ліс на ВДНГ!»