Студенти Коледжу відвідали туристичну виставку

18 жовтня 2017 Новини та події

6 жовтня 2017 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» відвідали виставку в МВЦ «25 Міжнародний туристичний салон «Україна» UiTM, де були представлені компанії в сфері туристичної індустрії.

Майбутні фахівці спеціальності «Готельне обслуговування», студенти 3 курсу Коледжу, ознайомилися з туристичними організаціями, готелями, санаторіями та базами відпочинку України і країн світу.

Виставка справила позитивне враження. Дякуємо завідувачу кафедри туризму Мелько Людмилі Федорівні та заступнику директора Коледжу з виховної роботи Степаненко Наталії В’ячеславівні!

Оновлено: Четвер, 19 жовтня 2017 19:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу відвідали туристичну виставку