День працівника освіти — Університет «КРОК»

День працівника освіти

03 жовтня 2017 Новини та події

29 вересня 2017 року Коледж економіки, права та інформаційних технологій святкував День працівника освіти. Першокурсники підготували флешмоб. Відкриттям цього дня став Капіца Сергій зі своїм реп-привітанням. Теплі слова звучали для всього викладацького складу.

Одночасно за ініціативи студентів КЕПІТу було проведено благодійний ярмарок «Candy step». Усі охочі мали змогу скуштувати приготовлені власноруч смаколики та підтримати проект благодійної допомоги «Краплина в морі». До цього заходу долучилися студенти та весь навчально-педагогічний колектив Університету «КРОК». Вирученi кошти (11000 грн.) будуть передані Пугачівському дитячому будинку-інтернату.

Адміністрація Коледжу сердечно вдячна всім першокурсникам за їхню небайдужість та чуйні серця. Особливу вдячність висловлюємо батькам, що допомогли в приготуванні солодощів.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

День працівника освіти / 29.09.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 03 жовтня 2017 16:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День працівника освіти