Шановні першокурсники! — Університет «КРОК»

Новини та події

Шановні першокурсники!

14 серпня 2017 Новини та події

Університет «КРОК» щиро вітає всіх своїх нових студентів!

Зі щасливою усмішкою, розправивши плечі, сповнені жадоби до знань і творчих здобутків на теренах оволодіння обраною професією Ви за кілька днів увійдете до одного з кращих приватних вищих навчальних закладів України. Ми, викладачі та працівники Університету «КРОК», радіємо разом з Вами, Вашими родинами та друзями.

 Ви стаєте Студентами, і це знакова подія в житті кожної молодої людини. Відтепер починається відлік дорослого самостійного життя. Студентського життя, в якому чимало нових відкриттів та звершень. У глибини знань Вас направлятимуть наші досвідчені викладачі, допомагаючи навчатися й дорослішати. А департамент зі студентських питань підкаже, підтримає, надасть можливість творчо реалізувати себе, розкрити потенціал, знайти нових друзів і допоможе Вам поринути у Студентський світ – унікальний, неповторний та незабутній. 

Раді Вам повідомити, що

1 вересня

відбудеться Посвята у студенти першокурсників, які вступили на денну форму навчання до Коледжу економіки, права та інформаційних технологій

Посвята у студенти першокурсників денної форми навчання Університету, а також тих, хто вступив на 2-й курс Коледжу, відбудеться 2 вересня

Отримати відповіді на всі запитання організаційного й навчального змісту Ви можете у Студентському офісі (каб. 103).

У разі виникнення інших запитань, звертайтеся, будь ласка, до департаменту зв’язків з громадськістю – кабінет 316, тел.: (044) 455-57-57.

Інформацію щодо оплати за навчання можна дізнатися в бухгалтерії за тел.: (044) 456-80-24. Каса Університету працює в будні з 10:00 до 18:00, перерва з 13:00 до 14:00. Реквізити для оплати через банк Ви можете знайти за посиланням. Також Ви маєте можливість користуватися сервісом EasyPay для оплати online.

Поселення у гуртожиток для студентів з інших міст триватиме з 28 серпня (з 9:00) по 3 вересня за адресою: вул. Тимофія Шамрила, 6А.

У разі виникнення запитань, будь ласка, телефонуйте: 093-580-63-60 (Тетяна Сергіївна Перекопна), 098-626-30-26 (Максим Юрійович Студзінський).

Успіху, наснаги Вам, дорогі першокурсники! До зустрічі!

Графік Посвяти у студенти

Оновлено: Понеділок, 14 серпня 2017 17:05
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Шановні першокурсники!