Конкурс «Міс і Містер Коледжу 2017» — Університет «КРОК»

Конкурс «Міс і Містер Коледжу 2017»

21 березня 2017 Новини та події

3 березня 2017 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся конкурс, якого чекали всі студенти – «Міс і Містер Коледжу 2017». Хвилювалися не тільки учасники, а й члени журі, групи підтримки, вболівальники, батьки. Кожен учасник – талановитий і проявив себе достойно, тому членам журі було дуже складно визначитись із номінаціями.

Врешті-решт були визначені переможці:

Міс Коледжу – Давиденко Валерія, група «Інженерія програмного забезпечення»

Містер Коледжу – Донець Володимир, група «Правова діяльність на ринку нерухомості»

Віце-Міс Коледжу – Цирин Каріна, група «Правова діяльність на ринку нерухомості»

Віце-Містер – Трипьядько Назар, група «Інженерія програмного забезпечення»

Вітаємо переможців!

А також зичимо успіху всім учасникам: Ананенко Аліні, група «Право Європейського Союзу»; Крапівіну Єгору, група «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»; Бєлікову Дмитру, група «Сімейний бізнес у готельній справі»; Савчуку Денису, група «Економіка підприємства»; Земляній Аліні, група «Фінанси і кредит з поглибленим вивченням англійської мови»; Шилик Владиславі, група «Сімейний бізнес у готельній справі».

Дякуємо батькам учасників та кураторам за підтримку!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Міс і Містер КЕПІТ / 03.03.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 22 березня 2017 15:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конкурс «Міс і Містер Коледжу 2017»