Школа майбутнього дипломата: Хандогій В.Д. — Університет «КРОК»

Школа майбутнього дипломата: Хандогій В.Д.

02 березня 2017 Новини та події

25 лютого 2017 року в рамках Школи майбутнього дипломата відбулася зустріч з Володимиром Дмитровичем Хандогієм.

Володимир Дмитрович Хандогій – видатний український дипломат, представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО (1996–1998 рр.), т. в. о. Міністра закордонних справ України (березень – жовтень 2009 р.), Надзвичайний і Повноважний Посол України, Президент Асоціації зовнішньої політики України.

В.Д. Хандогій у своєму виступі перед слухачами Школи майбутнього дипломата поділився досвідом дипломатичної служби, розповів про власну кар’єру дипломата. Звернув увагу на те, що робота України в ООН не завжди є успішною через недолік у кадровому забезпеченні. Під час зустрічі В.Д. Хандогій представив основні функції діяльності Асоціації зовнішньої політики України. Володимир Дмитрович відповів на питання слухачів, пов’язані з сучасним станом дипломатичних служб та організацій. Надзвичайний і Повноважний Посол України побажав успіхів у роботі Школи майбутнього дипломата.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Школа майбутнього дипломата / 25.02.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 03 березня 2017 20:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа майбутнього дипломата: Хандогій В.Д.