На рахунку КРОКівської родини 44 врятованих дерев! — Університет «КРОК»

На рахунку КРОКівської родини 44 врятованих дерев!

11 жовтня 2012 Новини та події

На рахунку КРОКівської родини 44 врятованих дерев!11 та 12 жовтня відбулася студентська екологічна акція «День врятованого дерева», що знову вразила результатом.

Організатором акції виступив Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС».

Протягом двох днів макулатуру приносили студенти та співробітники різних структурних підрозділів Університету та коледжів з метою захисту лісів від знищення.

Спільними зусиллями було зібрано 2658 кг макулатури, що врятувало 44 дерева від вирубки.

Лідерами зі збору макулатури стала група «Правознавство-1» (КЕПІТ), яка здала 1280 кг макулатури.

З метою екологічного виховання до акції було долучено вихованців дитячого садочку № 79 для яких наші студенти провели веселі та активні ігри. Для всіх учасників з танцювальним номером виступив колектив «RICH4».

Вітаємо переможців та зелено дякуємо всім учасникам акції!

Наступна акція «День врятованого дерева» запланована на травень 2013 року.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » На рахунку КРОКівської родини 44 врятованих дерев!