Права людини починаються з прав дитини — Університет «КРОК»

Права людини починаються з прав дитини

27 вересня 2016 Новини та події

Студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Бабенко Юлія (ІІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Опалинський Ярослав (ІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Дудік Андрій (ІІ курс, спеціальність «Правознавство»), Сорокопуд Вікторія (ІІ курс, спеціальність «Правознавство») взяли участь у навчально-презентаційному семінарі «Політико-правова свідомість учнівської молоді та безпека держави» в рамках міського учнівського конкурсу «Омбудсмен», який відбувся 20 вересня у Великій педагогічній вітальні Київського міського будинку учителя. Захід організований відділенням філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими –
це зробити їх щасливими.

О. Уальд

Права людини починаються з прав дитини. Права дитини – це її можливість бути щасливою, незалежною у своїх поглядах, виборі свого життєвого шляху. Історичний досвід переконує нас, що неможливо створити групу однакових особистостей, потрібно шукати зважений диференційований підхід до кожної дитини.

До цього заходу також долучилися випускники Коледжу: Карпеєва Олександра – випускниця Коледжу 2011 року; Боришкевич Олександр — випускник Коледжу 2012 року, помічник народного депутата, юрист у юридичній фірмі Вrite&Gribe, голова громадської організації «1991. Покоління незалежних», правозахисник, кандидат у депутати Київської облради; Пижов Олександр – випускник Коледжу 2015 року, директор Інституту права, політології та інформації, стипендіат Київського міського голови 2015 року, юристконсульт юридичного відділу Університету «КРОК».

Розглядалися правові ситуації, визначення, терміни та поняття. Саме сьогодні молодь потребує активних ігрових чи розумових дій, але при цьому вона має отримувати знання про свої права, проголошені й захищені законами України. Тобто ігрові чи інші заходи мають бути насиченими правовими питаннями.

Відверто хочеться, щоб за наслідками усіх цих заходів не забувалися слова педагога А.С. Макаренка:

Наші діти – це майбутні громадяни нашої країни та громадяни світу. Їм належить створювати нашу історію. Вони – майбутні батьки, вони також будуть виховувати своїх дітей. Наші діти повинні вирости чудовими громадянами та гарними батьками.

Оновлено: Вівторок, 27 вересня 2016 13:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Права людини починаються з прав дитини