Майстер-клас «Пошукова оптимізація сайту» для міжнародників — Університет «КРОК»

Майстер-клас «Пошукова оптимізація сайту» для міжнародників

23 листопада 2012 Новини та події

Майстер-клас «Пошукова оптимізація сайту» для міжнародників23 листопада кафедра міжнародної економіки організувала майстер-клас з Інтернет-маркетингу для студентів факультету міжнародних відносин.

Спікером виступав Антон Воронюк, співзасновник та технічний директор однієї із лідируючих компаній українського Інтернет-маркетингу - Web-Promo.

Темою зустрічі була пошукова оптимізація сайту. Під час майстер-класу були розглянуті основні теоретичні аспекти просування сайту в мережі Інтернет; що впливає на його позицію в пошуковій видачі таких систем як Google та Яндекс.

Були розглянуті зовнішні, внутрішні та поведінкові фактори, що мають вплив на ранжирування результатів видачі пошукових систем за цільовими запитами, а також інструменти веб-аналітики.

А.Воронюк уже більше 5-ти років працює на ринку Інтернет-індустрії, є сертифікованим фахівцем з систем контекстної реклами та веб-аналітики: Google Adwords Qualified Individual; Google Analytics Qualified Individual; Яндекс Директ; Акредитований спеціаліст по роботі з системою «Бігун». Успішно пройшов сертифікацію Google Apps Education.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 12:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас «Пошукова оптимізація сайту» для міжнародників