Університет «КРОК» вітає нових учасників проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО»! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» вітає нових учасників проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО»!

11 листопада 2012 Новини та події

Університет «КРОК» вітає нових учасників проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО»!Ректорат вищого навчального закладу Університету економіки та права «КРОК» вітає директорів шкіл-партнерів, які приєдналися до міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» (АШЮ) та одержали відповідні сертифікати за сприянням Університету. Нагородження відбулося під час VI Всеукраїнської екологічної конференції.

Основним документом, який засвідчує статус навчального закладу як асоційованої школи ЮНЕСКО, є сертифікат за підписом Генерального Директора ЮНЕСКО чи уповноваженої ним на те посадової особи.

До складу «Асоційовані шкіл ЮНЕСКО» увійшли:

• Гімназія «Діалог», директор – Кузьминець Л.П.
  • Суспільно-гуманітарна гімназія №176, директор – Лукашук В.П.
  • Гімназія «Оболонь», директор – Зубченко Т.М.
  • СЗШ №8, директор – Швединська Г.Д.
  • СШ 85, директор – Федунова Т.М.
  • СШ №165, директор – Киризюк І.Л.
  • Гімназія № 75, директор – Ратушна А.М.

Загальна кількість шкіл, ліцеїв та гімназій в м. Київ, що увійшли до складу АШЮ становить 32 навчальні заклади.

Пріоритетними цілями АШЮ в Україні є виховання дітей і молоді в дусі миру, демократії, прав людини, толерантності і взаєморозуміння між народами, на шляху реального співробітництва і взаємозбагачення культур, збереження історичної пам’яті власного народу і людства в цілому, особистої причетності до розв’язання світових проблем через партнерство в системі Організації Об’єднаних Націй.

Вітаємо нових членів «Асоційовані школи ЮНЕСКО» та бажаємо їм розвитку та нових перспектив!

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 10:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» вітає нових учасників проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО»!