Вивчаємо англійську! — Університет «КРОК»

Вивчаємо англійську!

29 квітня 2016 Новини та події

26 квітня 2016 року в Коломийському коледжі Інституту управління природними ресурсами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» відбувся другий тур обласної олімпіади з англійської мови серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації. Також цього дня пройшло засідання методичного об’єднання викладачів англійської мови.

Ці заходи відбулися відповідно до плану роботи методичного об’єднання викладачів англійської мови та на виконання Указу Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». В олімпіаді взяли участь викладачі та студенти 24 навчальних закладів Івано-Франківської області.

Засідання урочисто розпочали вітальними словами директор Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» кандидат історичних наук, доцент Футулуйчук Василь Миколайович та голова методичного об’єднання викладачів англійської мови Плаксій Галина Дмитрівна.

Студенти продемонстрували свій рівень володіння англійською мовою відповідно до програми олімпіади: читання тексту, творча письмова робота, бесіда на визначену тему.

Оцінювання рівня знань провела комісія у складі п’яти викладачів. Перемогу в конкурсі здобули: Литвинська Каріна – ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж», Крив’юк Дмитро – Коломийський політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка»,  Дребот Степан – Надвірнянський коледж Національного транспортного університету. Переможці олімпіади візьмуть участь у третьому всеукраїнському турі.

Оновлено: П'ятниця, 29 квітня 2016 21:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вивчаємо англійську!