Прийнято до захисту дисертацію Корецького Антона Ігоровича — Університет «КРОК»

Прийнято до захисту дисертацію Корецького Антона Ігоровича

28 квітня 2016 Новини та події

До захисту на засіданні Спеціалізованої вченої ради Університету К 26.130.04 подано кандидатську дисертацію Корецького Антона Ігоровича

Тема дисертації:

• «Наукометричні засоби у визначенні пріоритетів інноваційного розвитку національної економіки»

Наукова спеціальність:

• 08.00.03 – економіка та управління національним господарством

Науковий керівник:

• Мех Олег Андрійович
    (доктор економічних наук, професор,
    ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України», завідувач відділу системних досліджень науково-технологічного потенціалу)

Офіційні опоненти:

• Єгоров Ігор Юрійович
    (доктор економічних наук, професор,
    ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», завідувач відділу інноваційної політики, економіки і організації високих технологій);
  • Красовська Ольга Володимирівна
    (кандидат економічних наук, старший науковий співробітник,
    ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій», провідний науковий співробітник)

Оновлено: Четвер, 28 квітня 2016 18:55