Вітаємо чемпіона! — Університет «КРОК»

Вітаємо чемпіона!

04 квітня 2016 Новини та події

Студентська рада та адміністрація Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» щиро вітає Чередарика Нестора Романовича, студента групи К-21, з черговими перемогами в спорті.

Нестор професійно займається пауерліфтингом і виступає наразі у ваговій категорії понад 120 кг. Цього року він вже виборов I місце у чемпіонаті Івано-Франківської області з класичного пауерліфтингу, присвяченому пам’яті П.І. Федоровича, II місце у чемпіонаті України з жиму лежачи серед юніорів із результатом 170 кг та II місце у чемпіонаті Івано-Франківської області з класичного жиму лежачи серед чоловіків з результатом 135 кг.

Також вітаємо тренерів – Василя Дмитровича та Інну Петрівну Оробець, завдяки яким Нестор з року в рік прогресує та покращує свій результат.

Зичимо натхнення та нових здобутків!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо чемпіона!