Вірменська поезія в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Вірменська поезія в Університеті «КРОК»

25 квітня 2016 Новини та події

25 квітня в Університет «КРОК» завітала гостя VI міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» – найбільшої події в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво – вірменська поетеса Сона Ван, яка з 1978 року живе в Каліфорнії.

Сона Ван є авторкою шести поетичних збірок. Її твори перекладено більш ніж десятьма мовами. Під час зустрічі вона представила студентам та співробітникам Університету нову збірку своїх віршів «Лібрето для пустелі», що завдяки «Видавництву Старого Лева» тепер доступна й українською.

Зустріч була неймовірною, а книги віршів Сони Ван у перекладі українською та англійською можна тепер знайти і в бібліотеці Університету.

Дякуємо Марії Соломіній та Асоціації випускників Університету «КРОК» за те, що така зустріч стала можливою!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Вірменська поезія в Університеті «КРОК» / 25.04.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 25 квітня 2016 19:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вірменська поезія в Університеті «КРОК»