Семінар-тренінг для проектних менеджерів в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Семінар-тренінг для проектних менеджерів в Університеті «КРОК»

01 листопада 2012 Новини та події

Семінар-тренінг для проектних менеджерів в Університеті «КРОК»1 листопада 2012 року в Університеті «КРОК» відбувся семінар – тренінг «Управління проектами», організаторами якого виступили компанія «Ернст енд Янг» та Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО). Модераторами семінару стали Ганна Григораш - старший викладач Академії Бізнесу «Ернст енд Янг» в Україні і Тамара Довгань - провідний викладач Академії Бізнесу «Ернст енд Янг» в Україні.

Із вітальним словом до публіки виступив Шаров О.І. – перший проректор Університету «КРОК», керівник відділу персоналу компанії «Ернст енд Янг» Марина Захар'їна. Про засади, напрями та досвід співпраці УАРМБО з компанією «Ернст енд Янг» розповіла Ушакова Н.М. (к.е.н., професор, Почесний Голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти; керівник Робочої групи з оцінки ефективності КСВ Мережі Глобального договору ООН в Україні).

Захід відвідали 51 представник 22-х вищих навчальних закладів, однієї державної установи та одного наукового інституту, з 11-ти міст України – Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Київ, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси.

Учасники виявили конструктивну зацікавленість та активність під час семінару, і висловили вдячність фахівцям компанії «Ернст енд Янг» за високий професіоналізм і щедрість, з якою вони ділились своїм досвідом та фаховими надбаннями.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Семінар-тренінг для проектних менеджерів в Університеті «КРОК»