«Від діалогу до взаємозбагачення культур!» — Університет «КРОК»

«Від діалогу до взаємозбагачення культур!»

03 грудня 2012 Новини та події

«Від діалогу до взаємозбагачення культур!»3 грудня 2012 року в Університеті «КРОК» відбувся країнознавчий просвітницький фестиваль «Діалог культур: країни Європи». На фестиваль завітало понад 300 учасників та гостей: учні 9-11-х класів шкіл-партнерів Університету, Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, студенти бакалаврату та коледжів Університету, представники посольств, партнери, співробітники.

Вже стало традицією проводити «Діалог культур» у стінах «КРОКу» - це був третій міжнародний країнознавчий фестиваль.

Гостями фестивалю стали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні п. Ацо Спасеноскі, Другий секретар Посольства Республіки Сербія в Україні п. Невена Яковлевіч, Директор культурних та освітніх програм представництва Росспівробітництва в Україні п. Ольга Скальчук, представник Посольства Королівства Іспанії в Україні п. Рамон Гонсалес Берналь, Президент Громадської організації «Київський слов’янський університет» п. Андрій Вертегел. Вітання фестивалю надіслали: п. Марія Глоба – Національний координатор проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в Україні, Посольство Королівства Нідерланди в Україні, Головне управління освіти і науки м. Києва.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Від діалогу до взаємозбагачення культур!»