«Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова…» — Університет «КРОК»

«Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова…»

22 лютого 2016 Новини та події

Напередодні Міжнародного дня рідної мови, 19 лютого 2016 року, в центральній дитячій бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулася зустріч з кримськотатарськими родинами – переселенцями з Криму, людьми, які вимушені були покинути півострів після анексії його Росією.

Дуже приємно, що ця зустріч студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій не була першою, а стала продовженням проекту «Український світогляд. Точка зору». Нагадаємо, 12 лютого відбулася зустріч з Айдером Муждабаєвим.

З великим задоволенням та цікавістю студенти поринули в історію татарського народу, прослухали твори відомих татарських поетів та насолодились народним танком у виконанні дітей.

Висловлюємо подяку організаторам заходу за надану можливість ще раз замислитися над подіями, що відбуваються в Україні, адже подібні зустрічі пробуджують громадянську ініціативу молодого покоління.

Оновлено: Четвер, 02 червня 2016 12:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова…»