PROF CLUB провів профорієнтаційну зустріч — Університет «КРОК»

Новини та події

PROF CLUB провів профорієнтаційну зустріч

13 грудня 2012 Новини та події

PROF CLUB провів профорієнтаційну зустріч13 грудня 2012 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася профорієнтаційна зустріч для школярів.

На захід завітали учні зі шкіл Солом’янського району. Програма заходу передбачала 2 історії успіху від професіоналів бізнес-сектору.

Першою виступила управляючий партнер аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» Олена Макеєва, яка розповіла дітям про свої дитячі мрії та втілення їх у реальність. Наступною історією професійного успіху поділилася директор департаменту з розвитку Університету «КРОК» Тулякова І.С.

Керівник профорієнтаційного клубу «PROF CLUB» Вікторія Лісовська презентувала клуб та запросила до членства та участі в заходах клубу. Школярів запросили на День відкритих дверей Університету, в рамках якого можна було пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування. Для дітей виступила вокальна студія «КРОК» та колектив естрадно-драматичного театру-студії «Мандарин» під назвою «Вогонь».

Університет «КРОК» вже не вперше організовує заходи з підвищення рівня поінформованості підлітків із питань профорієнтації. Головною метою подібних заходів є розширення знань школярів про професійні вимоги та специфіки відповідних професій.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » PROF CLUB провів профорієнтаційну зустріч