Відкрито Центр Україно-Угорської дружби — Університет «КРОК»

Відкрито Центр Україно-Угорської дружби

03 грудня 2015 Новини та події

23 листопада 2015 року в Університеті «КРОК» відбулася знаменна подія – відкриття Центру Україно-Угорської дружби. Символічно, що саме в Центрі пройшли Установчі збори зі створення громадської організації «Товариство Україно-Угорської дружби». Навколо цієї історичної події зібралися видатні особистості, які мають безпосереднє відношення до започаткування та розвитку україно-угорських відносин, науковці, діячі культури, співробітники Університету «КРОК»:

Ерно Кешкень – Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні

Лаптєв Сергій Михайлович – ректор Університету економіки та права «КРОК»

Ткач Дмитро Іванович – Надзвичайний і Повноважний Посол України, проректор з міжнародних зв’язків Університету «КРОК»

Тарасюк Борис Іванович – народний депутат України, Міністр закордонних справ України (1998–2000, 2005–2007 рр.)

Климпуш Орест Дмитрович  Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорській Республіці (1997–2002 рр.)

Потімков Олександр Юрійович – радник-консультант спеціальної комісії з питань приватизації

Товт Михайло Михайлович – старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАНУ

Бошицький Юрій Ладиславович – ректор КУП НАНУ

Відянський Степан Васильович – завідувач відділу всесвітньої історії і міжнародних відносин Інституту історії України НАНУ

Петнегазі Дюла Степанович – виконуючий обов’язки голови Київського товариства угорців

Грибан Ірина Михайлівна – аспірантка Університету «КРОК»

Уваров Ігор Володимирович – підприємець

Бершеда Євген Романович – професор кафедри міжнародних відносин та інформації Університету «КРОК»

Гіжевський Володимир Казімірович – проректор, декан юридичного факультету Університету «КРОК»

Блазовська Інеса Василівна – президент благодійної організації «ЕКСТЕ-ФОНДА»

Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна – депутат Верховної Ради України

Головою громадської організації «Товариство Україно-Угорської дружби» було обрано Дмитра Івановича Ткача, який повідомив присутніх про найближчі події:

• з 26 листопада по 7 грудня у м. Хайдусобосло (Угорщина) відбудеться пленер українських художників. Учасниками цього пленеру будуть члени громадської організації. За результатами роботи пройде виставка українських художників;
  • низка культурних заходів відбудеться з нагоди святкування Різдва та Нового року спільно з Київським товариством угорців.

Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень запевнив, що члени громадської організації будуть запрошені на всі культурні заходи, які проводитимуться посольством. А Центр Україно-Угорської дружби в Університеті «КРОК» радо прийматиме кожного бажаючого долучитися до обговорення актуальних питань українсько-угорських відносин, проведення різноманітних заходів інформаційного характеру, круглих столів, прес-конференцій, наукових конференцій, симпозіумів, виставок угорських митців в Україні і українських в Угорщині тощо.

Бажаємо новоствореній організації успіхів та процвітання, а її учасникам – наснаги до всіх справ!

Відкриття Центру Україно-Угорської дружби. 23.11.2015

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 21 грудня 2015 18:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрито Центр Україно-Угорської дружби