Відвідування музею-меморіалу — Університет «КРОК»

Відвідування музею-меморіалу

02 грудня 2015 Новини та події

Минулого тижня Україна згадувала про страшну катастрофу двадцятого століття – Голодомор в Україні. «КРОКівці» не залишилися осторонь від вшанування жертв цього злочину проти цілого українського народу.

Враженнями про візит до музею пам’яті жертв Голодомору поділилася студентка групи «ФК-ексклюзив-15» Ольга Пеньковська:

«Напередодні дня вшанування трагічних подій Голодомору українського народу 1932–1933 років викладач історії України Андрій Павлович Хорошенюк запропонував студентам моєї  групи відвідати національний музей «Меморіал пам’яті жертв Голодомору». Цю екскурсію важко назвати просто цікавою з точки зору історії, адже вона шокує свідомість. Перевертає розум з ніг на голову від безлічі питань, які виникають в голові: «Навіщо так з людьми?», «Який в цьому сенс?», «Як взагалі могли відбуватися такі злочини проти людства?», «Хто за це повинен нести відповідальність?», «Як ті злочинці могли спокійно жити далі?»…Незважаючи на невеликий розмір цього музею, він ніби занурює нас з головою у події, що відбувались. Експонати в музеї і розповідь нашого екскурсовода начебто перенесли нас в події 32–33 років. Та від цього, чесно кажучи, досить важко перебувати там, тому що емоції тиснуть на вас. Завдяки відвідуванню музею-меморіалу ми змогли отримати ще точнішу інформацію про Голодомор та переосмислити її... А на закінчення екскурсії кожен відвідувач зміг вдарити у дзвін, вшановуючи пам'ять людей, загиблих за часів Голодомору. Цей музей варто відвідати. Адже історію свого народу не можна забувати».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відвідування музею-меморіалу