«Мультимедійне знайомство» з епохою Ренесансу — Університет «КРОК»

«Мультимедійне знайомство» з епохою Ренесансу

20 листопада 2015 Новини та події

17 листопада 2015 року студенти ІІ та ІІІ курсів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій під керівництвом Чепіги Лідії Михайлівни та Кудряшової Світлани Вікторівни відвідали мультимедійну виставку «Ренесанс. Епоха геніїв».

Завдяки інноваційним технологіям студенти мали можливість споглядати найвизначніші шедеври десяти найвідоміших Майстрів епохи Відродження. Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаель, Сандро Боттічеллі, Тиціан, Караваджо – ось неповний список тих, чиї роботи із численних музеїв різних країн світу могли оцінити відвідувачі. Відвідавши виставку, студенти отримали незабутні враження, поринули у світ природніх емоцій і змогли відволіктися від буденності та повсякденних турбот. Завдяки супроводу класичної музики ефект присутності в епосі Ренесансу підсилювався ще більше.

Дякуємо організаторам виставки та рекомендуємо всім відвідувати подібні культурні заходи якомога частіше. А знайомство «колежан» з виставкою триває…

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Мультимедійне знайомство» з епохою Ренесансу